Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Lavylites produktai jau pasiekiami

Pastaraisiais metais dažnai girdime žodžius „Nanomokslai“, „nanotechnologija“, „nanostruktūras“: mes girdime juos per radiją ir televiziją, apie tai pranešusios, ne tik mokslininkų pasisakymų, bet ir politikus. Nanotechnologijos yra suteiktas prioritetas mokslinių tyrimų ir inovacijų programų finansavimo visose išsivysčiusiose pasaulio šalyse.
Taigi, ką reiškia žodis „nano“? Kas yra nanotechnologija ir kodėl jie moka tiek daug dėmesio visame pasaulyje? Kodėl jis vadinamas „revoliucinis proveržis technologijų“ Išvertus iš lotynų nanus reiškia „nykštuką“ ir tiesiogine prasme reiškia mažų dalelių. Priešdėlis „nano“, mokslininkai įdėti tikslesnį prasmę, ir tai yra viena milijardinė. Pavyzdžiui, vienas nanometrų -. Iš metro milijardinę Net ir šiandien, rinka yra milžiniška Nano. Energetika, elektronika, biologija, medicina, žemės ūkis ir aplinka – tai yra, kai pažanga šioje srityje yra geriausiai matomas dabar. Visai neseniai, ten buvo antinavikinio narkotikai į nanocapsules forma. Šie vaistai pulti vėžines ląsteles daugiausia nepaveikiant kūną kaip visumą (o ne į tradicinius vėžio sukėlėjų) gydymo efektyvumą tai auga daug kartų. Pastaraisiais metais, nanotechnologijos vis dažniau įgyvendinamos medicina, ekologija ir sveikata. Šiandien, remiantis nanomedžiagų, naudojamų diagnostika (biojutiklių reiškia, kontrasto ir vaizdo), gydymui (tikslinės lėšos pristatymo naujų veiksmingesnių terapinių agentų, unikalus fizinės ir fizinės – cheminės metodai paveikti ligų vietoje) įvairių ligų ir remontas pažeistų audinių (kaulų implantai, ląstelių matricos, dirbtinė oda ir tt). Nanotechnologijos – tai yra mūsų dabartis ir ateitis.
Šiandien nanotechnologijų pasaulis yra įdomus ir yra prieinama ne tik mokslininkų, dėka Vengrijos mokslininkų pasiekimus. TiborPod vadovybė Vengrijos chemikas ir tyrinėtojas, ekspertas nanotechnologijų su tarptautinio pripažinimo srityje, Yokobovicha Tibor, įkūrėjas Lavylites sukūrė revoliucinę produktus remiantis nanotechnologijomis. Narkotikų Lavylites istorija. Yokobovich Tibor užsakė farmacijos bendrovės už vaistas, kuris neleidžia atmesti transplantacijos oda didelio paviršiaus pažeidimų vystymąsi. Visa tai nutiko prieš daugiau nei dešimt metų. Neatlikta tyrimų duomenimis, vaistas buvo rasta. Tačiau šiame procese jis atkreipė dėmesį į tai, kad toli pranoksta pirminį tyrimą. Mes sukūrėme tris grupes vaistai: Lavyl (Lavil), Solvyl CK Fullfex (SALW Fulfeks) ir Exiol (Eksiol):