Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Lavylites Solvyl

Lavylites Solvyl

Lavylites Solvyl serijos produktai skirti organizmo valymui ir detoksikacijai, taip pat prevencijai gyvenant užterštoje aplinkoje. Gyvename industrializuotame ir moderniame pasaulyje, kuris, be kasdienių gyvenimą lengvinančių dalykų, kupinas ir teršalų, supančių mus kiekviename žingsnyje: pradedant užterštu oru, baigiant netinkamu maistu ir higieninėmis priemonėmis. Įprastas ir senais metodais paremtas detoksikacijos procesas gali trukti MĖNESIUS. Su Lavyl Solvyl esencijomis teigiamas poveikis organizmui prasideda tą pačią minutę. Šie produktai yra itin lengvai naudojami.

Lavylites Solvyl serijos produktai:

  • Solvyl CC
  • Solvyl FullFlex
  • Solvyl Hair
  • Solvyl Body
  • Solvyl Clean

Solvyl CC (50 ml arba 150 ml)

Solvyl CC

Solvyl CC (angl. Cell Clear – ląstelių valymas) purškiklis toksinų ir ląstelių valymui. Į sudėtį įeina sudėtingas veikliųjų medžiagų ir dažnių informacijos komplektas, aktyvuotas technologiniais efektais, kurių dėka, jo aktyvumas nesumažėja virškinimo trakte, todėl leidžia absorbuoti toksiškas medžiagas ir sunkiuosius metalus (šviną, varį ir t.t).

Naudojimo instrukcija: Solvyl CC papurkšti 3-5 kartus per dieną jūsų pasirinktinoje kūno dalyje. Jei norite išvalyti toksinus ir sunkiuosius metalus iš visų organizmo audinių – purkšti ant odos rankų ir kojų sulenkimo vidinėje pusėje.

Kaina: 150 ml Neregistruotiems pirkėjams – 102 eur, registruotiems partneriams – 79 eur (62 taškai).
50 ml Neregistruotiems pirkėjams – 48 eur, registruotiems partneriams – 33 eur (26 taškai).

Sudėtis: Ingredients: Aqua, glycerin, MEL, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, EXTRACT Chamomilla recutita, Ascorbic acid, ALOE LEAF EXTRACT BARBADENIS, CITRUS SEED EXTRACT IS GRAND, tocopherol.

 

 

Solvyl Fullflex (30 ml)

Solvyl Fullflex

Kompleksas, pagamintas suaktyvinant veikliąsias mineralines medžiagas, kurių poveikis pasireiškia norint iš virškinamojo trakto pašalinti sunkiųjų metalų toksiškus jonus (tokių kaip gyvsidabris, švinas, aliuminis), kurie prasiskverbė pro ląstelės sieneles arba, kurių randama įvairiuose tarpuose, įtrūkimuose.

Kasdienis užterštumas daro poveikį visam žmogaus kūno paviršiui. Labiausiai nukenčia rankų oda ir galva, nes tai labiausiai atidengtos sritys. Odai apsaugoti yra keletas būdų. Tam, kad tarša mažiau pakenktų, derėtų naudoti specialią priemonę, kuri pašalina toksines medžiagas ir apsaugo nuo jų susiformavimo.

Unikalus kompleksas įsigeria greitai ir giliai. Jo sudėtyje yra efektyvi veiklioji medžiaga. Kartu su dušo žele ir kūno kremu rekomenduojame naudoti ir šią priemonę asmenims, gyvenantiems sunkiaisiais metalais užterštose teritorijose. Ši priemonė efektyviai neutralizuoja nešvarumus/užterštumus, įsisikverbia giliai į odą, kur greitai įsigeria. Abu preparatai turėtų būti vartojami reguliariai kas antrą dieną.

Naudojimo instrukcija: Du kartus dienoje į stiklinę su vandeniu įlašinkite 10 lašų ir išgerkite. Vartoti reikia kasdien. Būtinai išgerkite 2 litrus vandens (ne arbatos, kavos ar sulčių), kad detoksikacijos procesas vyktų sklandžiai.

Kaina: Neregistruotiems pirkėjams – 120 eur, registruotiems partneriams – 95 eur (75 tašškai).

Sudėtis: Aqua, alcohol, glycerin, PROPOLIS EXTRACT, EXTRACT SALVIA OFFICINALIS LEAP, Chamomilla recutita EXTRACT, EXTRACT Mentha piperita, Ascorbic acid, CITRUS SEED EXTRACT IS GRAND, tocopherol.

 

Solvyl Hair (200 ml)

Solvyl Hair

Gražūs ir sveiki plaukai yra ne tik grožio atributas, tačiau ir bendros sveikatos veidrodis. Kiekvienas žmogus susiduria su tarša per plaukus, ypač tai aktualu moterims, kadangi pastarųjų plaukai įvairių cheminių medžiagų veikiami kasdien: lakai, želė, plaukų dažai, plaukų džiovintuvas). Šampūnas valantis toksinus.

Naudojimo instrukcija: Išmuiluokite ir išplaukite plaukus. Įtrinkite šampūno antrą kartą ir palikite ant plaukų 2-3 minutes, tada nuplaukite. Rekomenduojama dažytiems plaukams.

Kaina: Neregistruotiems pirkėjams – 32 eur, registruotiems partneriams – 23 eur (18 tašškai).

 

 

 

 

 

Solvyl Body (200 ml)

Solvyl Body

Kūno kremas nuo toksinų. Tiems, kurie gyvena terpėje, kurioje yra sunkiųjų metalų, vieną kartą per dieną rekomenduojama patrinti kremą Solvyl per visą paviršių kūno. Naudojant CC ir Solvyl FullFlex, kūno kremą Solvyl reiktų tepti per stuburą 2 kartus per dieną.

Kaina: Neregistruotiems pirkėjams – 32 eur, registruotiems partneriams – 23 eur (18 taškai).

 

 

 

 

 

 

 

Solvyl Clean (200 ml)

Solvyl Clean

Pakanka naudoti du kartus per savaitę. Naudokite kaip įprastą dušo želę.

Kaina: Neregistruotiems pirkėjams – 32 eur, registruotiems partneriams – 23 eur (18 taškai).