Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Lavylites produktai

Lavylites produktai

Lavylites produktai yra atsakymas mūsų šiuolaikinio gyvenimo būdui. Dauguma žmonių išsivysčiusiose šalyse gyvena dirbtinėje aplinkoje, apsupti daug prieštaringų veiksnių, tokių kaip tarša ir stresas. Organizmo vidiniai resursai senka, o atsinaujinimo procesas yra labai komplikuotas. Vadinamųjų „gyvenimo ligų“ skaičius didėja ir tai yra bauginantis faktas. Šiuolaikinė medicina negali valdyti senėjimo procesų ar tokių susirgimų kaip lėtinės ligos, todėl negalia ir gyvybingumo praradimas tampa savaime suprantamu dalyku ir norma. Dažniausiai sakome „Jaučiuosi normaliai“, o kiek galėtų tvirtai pasakyti „Jaučiuosi puikiai!“? Bet juk sveikata yra brangiausias turtas. Dažnai mityba vaidina Tiborkritinį vaidmenį. Deja, šioje srityje yra didžiulė manipuliacija papildais, kurie dažnai yra labai brangūs, tačiau nesprendžia giluminės problemos priežasties.

Norėtume pristatyti Jums produktą, kuris visose jūsų gyvenimo srityse suteiks daugiau pilnatvės ir pasitenkinimo. Kažkas tokio vertingo, ko jūs negalėtumėte prilyginti net brangakmeniams. Lavylites – tai Gamtos turtai vienoje unikalioje esencijoje. Pažadinkite savo pavargusias ląsteles ir išjudinkite kūną naujam polėkiui!

Kas yra Lavylites?

Vengrų farmacinės chemijos mokslininkui Tibor Jakabovič, kuris taip pat yra pripažintas specialistas augalinės medicinos srityje, buvo suformuluota užduotis ekspedicijose surasti augalą, gebantį palengvinti odos transplantacijos procesą, siekiant išvengti atmetimo reakcijos. Paieškos truko 10 metų. Vaistas buvo atrastas, tačiau paieškų metų, mosklininkas atrado ir suvokė kur kas svarbesnį dalyką, išeinantį kur kas plačiau už jo tyrimo ribų. Jis augaluose atrado specialias medžiagas, kurios geba perduoti informaciją (vibracinius dažnius) bei itin mažas veikliąsias medžiagas tiesiai į ląsteles.

Dėka purškiamos produktų formos, medžiagos absorbuojamos per odą ar gleivinę. Dėl savo unikalios sudėties ir itin mažo dydžio, medžiagos per labai trumpą laiką (8-30 sek.) patenka į organizmo ląsteles ir iškarto pradeda veikti. Sudėtingas esencijos kompleksas turi daugybę cheminių junginių ir informacijos nešiklių, kurie yra selektyviai jautrūs skirtingo tipo ląstelėms. Ar žinojote, kad kiekviena ląstelė yra „protinga“, t.y. savo DNR turi užkoduotą informaciją kaip jai elgtis. Dėl aplinkos veiksnių ir senėjimo procesų, šios informacijos įsisavinimas sutrinka, ląstelė pradeda daryti klaidas. Būtent Lavylite sudėtyje esančios medžiagos ir informaciniai dažniai, padeda atstatyti ląstelės pirminę informaciją ir subalansuoti prigimtinį funkcionalumą.

Jokių sintetinių medžiagų! Tik natūralūs, gamtos padovanoti junginiai… Lavylites pagrindinės veikliosios medžiagos išgautos iš daugiau kaip 3000 skirtingų rūšių augalų, pasižyminčių medicininėmis savybėmis. Visi augalai išgaunami tik iš patikrintų ūkių ir augimviečių. Efektyvus poveikis prieš bakterijas, virusus ir grybelius. Nepastebėta jokių šalutinių poveikių. Visi produktai patikinti kliniškai ir dermatologiškai. Lavylites produktus galima naudoti ir augintiniams.

Naudojimas. Prieš kiekvieną naudojimą gerai supurtykite buteliuko turinį keletą kartų, kad veikliosios medžiagos tolygiai pasiskirstytų. Po naudojimo sandariai uždarykite pakuotes. Patartina naudoti ant švarios, sausos odos.

Laikymas. Lavylites produktus laikykite kambario temperatūroje, t.y. ekstremalus šaltis arba karštis gali turėti neigiamą poveikį veikliosioms medžiagoms. Lavylites produktai yra supilstyti specialiai jiems pritaikytose pakuotėse. Nerekomenduojame bandyti perpilti produktus į kitas pakuotes.

Dėmesio! Produktus naudojant lėtinių ligų problemoms spręsti (2-3-4 kartus per dieną), gali pasireikšti paūmėję ligų simptomai, o tik paskui pradėti gerėti situacija. Tai indikuoja, kad vyksta giluminis poveikis, kurio metu šalinamos ne tik pasekmės, bet ir priežastys. O tai reiškia, kad jūs esate teisingame kelyje.

Teisinis pranešimas:

Lavylites produktai nėra patentuotas vaistas, todėl negali garantuoti išgijimo nuo konkrečios ligos. Dėl produktų vartojimo gydymosi tikslais atsakote jūs pats. Produktų vartojimas negali pakeisti profesionalios gydytojo apžiūros, diagnozės ir gydymo plano.

Šis įrašas padarytas, nes to reikalauja Europos Sąjungos teisės aktai: negalima daryti medicininių prielaidų apie produktą, jeigu jis nėra registruotas Vaistinių preparatų registre.

Plačiau apie lavylites produktų serijas:

 Lavyl | Solvyl | Exyol