Lavylites marketingas

Lavylites marketingas

Lavylites marketingas suteiks jums galimybę gauti papildomas pajamas. Ateities produktas jau čia! Produktas, apie kurį kalbėsite su pasitenkinimu. Skleiskite šią žinią, padėkite kitiems ir uždirbkite! Tai taip paprasta. Jūsų rūpestis kitų žmonių savijauta bus atlygintas.

Ar svajojate turėti ką nors, ko niekada neturėjote? Tuomet pabandykite daryti ką nors, ko niekada nedarėte. Dabar pats tinkamiausias laikas keistis kartu su unikaliais Lavylites produktais.

Papildomos pajamos taps jūsų finansinės laisvės pagrindu, antrąja pensija. Papildomas darbas namuose gali padėti realizuoti save taip, kaip niekada neįsivaizdavote.

Papildomas darbas, Papildomos pajamos, Lavylites marketingas
Papildomas darbas, Papildomos pajamos

Kodėl verta pradėti dirbti su Lavylites produktais?

  1. Elektronikos ar buities gaminius sunku parduoti, kadangi dažnuose namuose mes juos jau turime, jie nėra trumpalaikiai pirkiniai, todėl dažnai pardavimai būna vienkartiniai ir epizodiški.
  2. Šiuo metu populiarėjanti prekybos sritis yra grožio ir sveikatinimo produktai, natūralus (gamtos padovanoti) produktai, produktai, kaip atsakymas tradicinei medicinai.
  3. Lavylites produktai tai ne tik kosmetika, tai revoliucija, ateitis. Kitoks, visuminis požiūris į žmogų ir jo problemas. Lavylites gali Jums padovanoti ne tik geros savijautos, bet ir finansinę laisvę! Jums tereikia žinia pasidalinti su kitais…
  4. Lavylites gaminiai yra naujovė, atsiradusi tik 2014 m., o į Lietuvos rinką įeina tik dabar. Tai pats geriausias metas startui. Pirmiesiems visada sunku, tačiau už sunkų darbą yra atlyginama.
  5. Nėra jokios rizikos. Viskas, ko jums reikia, tai nusipirkti produktų už 100 eur ir daugiau ir Jūs jau tampate partneriu ir pradedate kurti verslą versle. Jūs nieko neprarandate, nes gaunate produktus, kuriuos vartojate pats arba galite parduoti. Jokių stojamųjų mokesčių. Viskas, ką prarasite, tai galbūt įsigysite produktus, kurie jums nepatiks…
  6. …tačiau, jei produktai atitiks Jūsų lūkesčius ir dar daugiau (Jus nustebins!), tai ir bus Jūsų sėkmės pradžia.

 

lav struktura

Daug žmonių sako, kad jie nemokėtų parduoti produktų, nesugebėtų jų „įsiūlyti“. Paklauskite savęs: Ar esu kada nors draugui pasiūlęs knygą, filmą, restoraną ar prekę? Atsakymas turbūt bus: „Taip“. Ar šių paslaugų ir produktų tiekėjai kada nors Jums sumokėjo už reklamą (juk reklama „iš lūpų į lūpas“ pati veiksmingiausia)? 🙂 štai čia ir prasideda Jūsų mažasis verslas ir jo sėkmė.

musu parama

Apibendrinant galima teigti: Lavylites verslas reiškia galimybę visiems! O Jums? Tuomet prisijunkite…

Prisijunkite prie komandos, Lavylites marketingas
Sėkmė – gera komanda ir motyvacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *