Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Lavylites produkcija

Lavylites produkcija

Lavylites produkcija

dantysTrykšite sveikata.

Po daugelio metų, žinomam pasaulinio lygio vengrų tyrinėtojui medicinos srityje, Tiborui Jakobovičiui pavyko padaryti prasiveržimą į naują lygmenį: atradus dažnį, prie kurio įmanoma prasiskverbti per ląstelės sienelę. Šitas efektas leidžia transportuoti informaciją ir aktyvius komponentus per odą per žaibiškai trumpą laiką (8-30 sek.) – net iki kaulo audinių. Tiesiogiai nuo ląstelės iki ląstelės… Lavylites produktai pagaminti tik iš natūralių medžiagų. Augalai naudojami tik iš patikrintų ūkių ir augimviečių. Kombinuodamiesi ir sąveikaudami tarp savęs, veikliosios medžiagos ir informacija (vibraciniai svyravimai) iš vaistinių augalų- mineralų – gydomųjų kristalų – koloidinių metalų, sukuria daugiau kaip 3000 naujų aktyviai veikiančių medžiagų ir informacijų srautų.

Po dešimtmečius trukusių tyrinėjimų, Tiborui Jakabovičiui pavyko padaryti proveržį Nanotechnologijoje bei informacinių dažnių technologijoje. Jam pavyko atrasti itin mažą dalelę, kuri dėl savo specifinės molekulinės sudėties gali pereiti ląstelės sienelę. Gebėjimas pereiti ląstelės sienelę buvo pavadintas Nanoefektu, tačiau DĖMESIO! Tai neturi nieko bendro su įprastinėmis nano dalelėmis ar nanotechnologijomis. Dėka unikalios technologijos veikliosios medžiagos itin greitai (8-30 sek.) prasiskverbia per odą ir patenka tiesiai į organizmą, net iki pat kaulų ląstelių. Augalai naudojami tik iš patikrintų ūkių ir augimviečių. Lavylites produktų sudėtyje nėra cheminių medžiagų ar gyvūninės kilmės junginių.

Nors Lavylites produktai buvo sukurti kaip kosmetinių gaminių serija, juos vartojantys žmonės pastebėjo ir kitus teigiamus poveikius, susijusius su lėtinėmis ar ūmiomis ligomis, traumomis.

Tiborui Jakabovičiui pavyko užfiksuoti biofotonų vibracijas iš daugiau kaip 250 natūralių substancijų (tauriųjų metalų, mineralų, akmenų, druskų, gydomųjų žolelių). Kombinuodamiesi ir sąveikaudami tarp savęs, veikliosios medžiagos ir informacija (vibraciniai svyravimai) iš vaistinių augalų- mineralų – gydomųjų kristalų – koloidinių metalų, sukuria daugiau kaip 3000 naujų aktyviai veikiančių medžiagų ir informacijų srautų. Visa tai pasiekia ląstelės branduolio DNR, tokiu būdu teigiamai įtakojama ląstelės regeneracija ir detoksikacija.

Iškart po papurškimo, smegenų kankorėžinė liauka reaguoja į gautus informacinius vibracinius dažnius ir nusprendžia, kuri organizmo dalis turi į juos atsaką. Čia ir pasireiškia efektas – ląstelės vėl surikiuojamos tvarkingam darbui, atgauna savo pirminę informaciją ir funkcionalumą.

Lavylites produkcija ir ląstelės. Kas bendro?

Žmogaus organizmas sudarytas iš 60-90 trilijonų ląstelių. Kas sekundę žmogaus organizme žūva apie 50 mln. ląstelių. Prieš žūvant ląstelei yra padaroma jos kopija. Visa ląstelės informacija apie jos baltymų struktūrą, funkciją, procesus yra saugoma iš DNR sudarytose chromosomose.

Už sėkmingą DNR kopijavimą yra atsakingi telomerai (DNR grandinių „uodegėlės“). Bėda ta, kad su kiekviena kopija, telomerai trumpėja. Tai būtų galima palyginti su kopijuojamu lapu: originalas yra labai ryškus, kai padarome jo kopiją, ji būna blankesnė. Nuo šitos kopijos daroma kita kopija ir taip iki tol, kol sunku įžiūrėti, kas parašyta. O jeigu dar neatidžiai uždėjome lapą ir dalis teksto buvo „nukąsta“ (įsikišo aplinkos veiksniai). Visa tai įtakoja ląstelės informaciją, kurios pagrindu koduojami, o vėliau sintetinami baltymai, atliekantys pagrindines gyvybines funkcijas.

DNR yra unikali medžiaga savo molekuline-biologine bei funkcine-informacine prasme. Jos informacijos pagrindu sukuriamas organizmas. DNR yra stambi molekulė

Trumpėjantys telomerai

Ląstelei dalijantis, trumpėja telomerai


 

Lavylites produkcija

Registruokitės ir gaukite pasiūlymą

Vardas:*
E-mail:*
Telefonas:*
-
Adresas:*
Pažymėkite:*
Žinutė:
Atsakymą noriu gauti:*
Įveskite žemiau pateiktus ženklus:
* Užpildyti būtina

1 komentaras

  1. Audra

    sie produktai 21 amziaus atradimas! gyvenu be vaistu jau 1.5 metu,nuo tos dienos kai vartoju sy stebukla,vaistu nebeperku!!!!

    Reply

Komentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *