Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Norite tapti partneriu?

Norite tapti partneriu

Norite tapti partneriu? Šaunu! Mes Jūsų laukiame.

Tapęs partneriu, Jūs tapsite mūsų komandos nariu. Mums labai svarbu, kad kiekvienas žmogus suprastų produkto paskirtį, prekybos pobūdį, atlygio schemą ir pan. Skiriame daug individualaus laiko žmogaus apmokymui ir nepaliekame jo vieno kelyje. Tačiau, jeigu Jūs norite būti sėkmingi šiame versle, turite suvokti, kad didžiausia galia slypi Jūsų norėjime. Mes pasirengę padėti ir suteikti visą įmanomą informaciją, tačiau, jeigu Jūs patys nesidomėsite, neklausite, nebandysite sužinoti daugiau, bendradarbiavimas gali būti ne toks sklandus.

Kiekvienas partneris apie save turi galvoti kaip apie verslininką, tai yra dirbti sau. Tai tas pats kaip turėti mažą parduotuvėlę. Jeigu Jūs norite iš jos uždirbti, turite ją puoselėti, ją reklamuoti, atidaryti jos duris ryte ir uždaryti vakare. Jeigu Jūs neatidarysite durų, pajamų nebus…

Lavylites partneris

Lavylites partneris

Lavylites marketingo sėkmė – daug žadantis ir greitus bei apčiuopiamus rezultatus turintis produktas. Jūs neturite niekur skubėti. Pradžiai užsisakykite produktą, parsisiųskite, išbandykite… Pajutę produktų realų poveikį, Jūs jausitės tvirti jį pasiūlyti kitiems. Mes būsim pasiruošę suteikti visą reikalingą paramą.

Tinklinio marketingo firmoje galima nevaržomai siekti karjeros, uždirbti pagal poreikius. Tinkliniame marketinge nėra viršininko, iš esmės esate pats sau šeimininkas. Sistemos minusas – reikia… dirbti. Kadangi nėra tiesioginio viršininko, nėra ir aiškios kontrolės. Daugelis žmonių neraginami tiesiog nedirba. Taigi dirbant tinklinio marketingo srityje reikia būti labai motyvuotam ir žinoti, kad to, ką darote, reikia visų pirma Jums pačiam.

Norėdami tapti partneriu ir gauti išsamesnę informaciją užpildykite žemiau esančią formą.

Registruokitės ir gaukite pasiūlymą

Vardas:*
E-mail:*
Telefonas:*
-
Adresas:*
Pažymėkite:*
Žinutė:
Atsakymą noriu gauti:*
Įveskite žemiau pateiktus ženklus:
* Užpildyti būtina

 

Komentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *