Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Lavylites produktai

Lavylites produktai

GAMTOS DOVANŲ GALIA JUMS
Lavyl serija – pirmosios pagalbos rinkinys ir kasdienė kūno priežiūra ir higiena
Solvyl serija – detoksikaciniai produktai
Exyol – kosmetinė odos regeneracija

Kas yra Lavylites produktai?
• Lavylites yra 100 % natūralus produktas, kurio pagrindinės veikliosios medžiagos išgautos iš daugiau skirtingu rūšių augalų, pasižyminčių medicininėmis savybėmis.
• Teigiamas augalinis Lavylites poveikis sustiprinamas dėka nano proceso, t.y. veikliosios medžiagos yra nano dalelių dydžio, todėl itin greitai (per 8-30 s) ir efektyviai prasiskverbia pro odą ir patenka i ląsteles, perduodamos reikalingą informaciją regeneracijos procesui.
• Nepastebėta jokiu šalutinių poveikių.
• Sudėtyje tik natūralūs ir iš patikrintų šaltinių gaunami ingredientai.
• Visi produktai patikrinti kliniškai ir dermatologiškai.
• Efektyvus poveikis prieš bakterijas, virusus ir grybelius.
• Lavylites produktus galima naudoti ir augintiniams.
Naudojimas. Prieš kiekvieną naudojimą gerai supurtykite buteliuko turinį keletą kartų, kad veikliosios medžiagos tolygiai pasiskirstytų. Po naudojimo sandariai uždarykite pakuotes. Patartina naudoti ant švarios, sausos odos.
Laikymas. Lavylites produktus laikykite kambario temperatūroje, t.y. ekstremalus šaltis arba karštis gali turėti neigiamą poveikį veikliosioms medžiagoms.
Lavylites produktai yra supilstyti specialiai jiems pritaikytose pakuotėse. Nerekomenduojame bandyti perpilti produktus i kitas pakuotes.

Lavylites istorija
Gamtos turtai vienoje unikalioje esencijoje.
Lavylites produktaiVengrų farmacinės chemijos mokslininkui Tibor Jakabovič, kuris taip pat yra pripažintas specialistas augalinės nanomedicinos srityje, buvo suformuluota užduotis ekspedicijose surasti augalą, gebantį palengvinti odos transplantacijos procesą, siekiant išvengti atmetimo reakcijos. Paieškos truko 10 metų.
Vaistas buvo atrastas, tačiau paieškų metu, mokslininkas atrado ir suvokė kur kas svarbesnį dalyką, išeinantį kur kas plačiau už jo tyrimo ribų. Jis atrado itin mažo (nano) dydžio specialios molekulinės struktūros medžiagą, kuri geba perduoti informaciją (vibracinius dažnius) bei veikliąsias medžiagas. Šios medžiagos pagalba informacija perduodama tiesiai į ląstelę.
Dėka purškiamos produktų formos, medžiagos absorbuojamos per odą ar gleivinę. Dėl savo unikalios sudėties ir itin mažo dydžio, medžiagos per labai trumpą laiką (8-30 sek.) patenka i organizmo ląsteles ir iš karto pradeda veikti.
Sudėtingas esencijos kompleksas turi daugybę cheminių junginių ir informacinių dažnių, kurie yra selektyviai jautrūs skirtingo tipo ląstelėms. Ar žinojote, kad kiekviena ląstelė yra „protinga“, t.y. savo DNR turi užkoduotą informaciją kaip jai elgtis. Dėl aplinkos veiksnių ir senėjimo procesų, šios informacijos įsisavinimas sutrinka, ląstelė pradeda daryti klaidas. Butent Lavylite sudėtyje esančios medžiagos ir informaciniai dažniai, padeda atstatyti ląstelės pirminę informaciją ir subalansuoti prigimtinį funkcionavimą.
Jokių sintetinių medžiagų! Tik natūralūs, gamtos padovanoti junginiai…
Demesio! Produktus naudojant lėtinių ligų problemoms spręsti (2-3-4 kartus per diena), gali pasireikšti paūmėję ligų simptomai, o tik paskui pradėti gerėti situacija. Tai indikuoja, kad vyksta giluminis gydymas, kurio metu šalinamos ne tik pasekmes, bet ir priežastys. Vadinasi, jus esate teisingame kelyje.
Teisinis pranešimas:
Lavylites produktai nėra patentuotas vaistas, todėl negali garantuoti išgijimo nuo konkrečios ligos. Dėl produktu vartojimo gydymosi tikslais atsakote jus pats. Produktu vartojimas negali pakeisti profesionalios gydytojo apžiūros, diagnozės ir gydymo plano.

Šis įrašas padarytas, nes to reikalauja Europos Sąjungos teises aktai: negalima daryti medicininių prielaidų apie produktą, jeigu jis nėra registruotas Vaistiniu preparatu registre.

lavylites lastele

Komentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *